acalantis.pl
  • Home
  • /
  • Artykuły
  • /
  • Tajemnice dla psów: oszustwo reklamowe dla psów.
Tajemnice dla psów: oszustwo reklamowe dla psów.

Tajemnice dla psów: oszustwo reklamowe dla psów.

Istnieje wiele oszustw dla psów dzisiaj i dobrze będzie mieć dobrą wiedzę o tajemnicach dla psów, aby upewnić się, że pies je prawidłowo i zdrowe. Psy są uważane za najlepszego przyjaciela mężczyzny i powinniśmy je traktować. Chcemy, aby nasi najlepsi przyjaciele byli z nami tak długo, jak tylko będą mogli i jedynym sposobem na to jest upewnienie się, że otrzymują odpowiednie odżywianie, aby uczynić je zdrowymi i silnymi. Dzisiaj na rynku jest wiele produktów dla psów komercyjnych, które mają najzdrowsze składniki. Jako konsumenci nie możemy być pewni, dlatego musimy znać tajemnice żywności dla psów, aby upewnić się, że nasze psy nie stają się ofiarami.

Musisz wiedzieć, że nawet największe i najbardziej popularne marki w przemyśle spożywczym dla psów będą dotyczyć składników, z których korzystają. Chcą zaoszczędzić na jakościowych składników, a ceny towaru są wysokie. Czasami nie mogli się martwić o nasze psy i mogli po prostu umieścić jakiś składnik, na który mogą sobie pozwolić. Jednym z tajemnic żywności dla psów, o których powinieneś wiedzieć, jest to, że nasze psy mogą dosłownie zostać zatrute tymi komercyjnymi produktami dla psów.

Brać się za jeden z tajemnic pokarmowych dla psów, które mam ci powiedzieć. Nie tylko producenci żywności dla psów będą składnikami odżywczymi, ale także używają chemikaliów, odpadów domowych i zmarłych zwierząt w produktach dla psów. Lista niebezpiecznych składników obejmuje mózgi krów, wódki owsiane, zjełczałe ziarno i martwe ciała psów i kotów. Ci wytwórcy uważają, że mogą po prostu umieścić wszystko w swojej mieszarce i nikt nie wiedziałby. Ale w 1990 roku Urząd ds. Żywności i Rozwoju przeprowadził badania na temat żywności dla psów na rynku i potwierdził, że rzeczywiście są zdezynfekowane ciała zwierząt jako składniki. To smutna rzeczywistość i nie wiemy nawet, co mają nasze psy.

Teraz, gdy znasz te oszustwa dla psów, musisz przestać kupować komercyjne pożywienie dla psów i przygotować je na własną rękę. W internecie jest wiele przepisów dotyczących psów w kuchni, które można uznać za zdrowe i pożywne. W ten sposób jesteś pewien, że podajesz tylko składniki odżywcze, aby twój pies był zdrowy i silny. Warto też skonsultować się z lekarzem weterynarii i poprosić o to, co pies potrzebuje, aby można było to uwzględnić w przepisach dotyczących tajemnic żywności dla psów.

Back to Top