acalantis.pl
 • Home
 • /
 • Artykuły
 • /
 • 20 największych powodów, dla których ludzie musieli zabrać zwierzaka do weterynarza
lekarz weterynarii

20 największych powodów, dla których ludzie musieli zabrać zwierzaka do weterynarza

Poprosiliśmy naszą społeczność o opowieść o najstraszliwszym powodem, dla którego musieli zabrać zwierzaka do weterynarza.

Oto niektóre najśmieszniejsze odpowiedzi:

  1. „Mój pies spuścił jej ogon, machając zbyt mocno”.
  2. „Musiałem wziąć mojego królika do lekarzy weterynarii, ponieważ nie jeść, jak weterytarz zawołała nas do pokoju, zaczęła munching na siano w jej przewoźnika. To kosztowało mnie 120 funtów powiedzieć weterynarz mój królik jadł „.
  3. „Pewnej nocy mój sześciomiesięczny złoty doodół jadł jej własny kołnierz.”
  4. „Moja matka odezwała się pewnego dnia, ponieważ jej kot zaczął krzyczeć, nie zatrzymywał się i myślała, że ​​ma atak serca, pojechałem, wziąłem ich do góry i popędziłem krzyczącego kota i moją krzyczącą matkę na wypadek nagłego wypadku 24-godzinny lekarz weterynarii, ledwo unikając szybkiego biletu, wpuszczali go i wprowadzili do tlenu.
  5. „Okazało się, że kot ma atak na panikę, co kosztowało nas 1800 dolarów. Dobra rzecz, którą wszyscy kochaliśmy, że to krwawe zwierzę!”
  6. „Mój pies leżał na łóżku oglądając telewizję z rodziną, kiedy zaczął robić naprawdę dziwne dźwięki płaczu, w jakiś sposób zdołał złapać pazur w powiekach, 550 dolarów później, weterani mogli go zwrócić jego ogoniasty, pełen wdzięku ja „.
  7. „Mój kot miał stożek po operacji, przestała jeść i posługiwać się ściółką, a ona stała się letargiczna. Pewnej nocy położyłem ją na łóżku obok mnie, a gdy obudziłem się następnego ranka, nie miała przekonała się, że umiera, zadzwoniłem do weterynarza, który nie był z miasta, i tak się martwił, że przyszedł, aby sprawdzić nad nią.
  8. „Naprawdę nie potrafię wyjaśnić, jak bardzo byliśmy zaniepokojeni, dopóki nie dotarliśmy do weterynarza, a on zdejmował stożek, w którym to magicznie wróciła do życia. Podrapała weterynarz w twarz, zjadła dwie porcje mokrej żywności i wypiła Nie spodobała się stożkowi, więc udawała, że ​​umiera „.
  9. „Nasze whippets wskoczyły do ​​stołu w kuchni i zjadły pół kilogramu kiełbiny, a potem nie można było zostawić opakowania / paczki leżącej blisko nich – otworzyliby ją, szukając fudge”.
  10. „Dostałem nową świnkę morską o nazwie Oscar, a mój drugi, Kenny, był tak podekscytowany, że ma nowego przyjaciela, który opuścił stopę, skacząc”.
  11. „Mój pies babci, Zeeny, raz jadł całą gumową łopatkę, a babka podała psa, aby lizać, a zanim wiedziała, że ​​to przełknie w jej przełyku. 700 dolarów i wizyta weterynarza później zarówno pies, jak i szpatułka wyszły w porządku. „
  12. „Podczas gry w www.100darmowespiny.com, mój kot rozdrabniał się i zjadł torbę”.
  13. „Miałem fretkę z ferajną o nazwie Sugar, jedną noc zaczęła się krew, a ja zerwałem się i pojechałem prosto do lekarza weterynarii w 45 minut. 200 dolarów później dowiedziałem się, że to nie krew, tylko czerwone przekąski owocowe, które była munching na … „
  14. „Moja czarna Lab była dziwnie letargiczna, jej żołądek był nienaturalnie twardy, a mój umysł wrócił do tych smutnych scen Marley & Me. Więc zawiozłem ją do awaryjnego weterynarza w panice, gdzie dali jej rentgenowskie , i znalazł około 5 funtów psich kity w jej nadmiernie wydłużonym brzuchu. Okazuje się, że zostawiłem otwarty pojemnik na żywność dla psów i jadła wszystko, co było w środku! „
  15. „Mój pies długo płakał, więc zabrałem go do lekarza weterynarii, okazuje się, że był emocjonalny, ponieważ rodzice wyszli”.
  16. „Byłem przekonany, że mój pies miał kleszcze na jego piersi, więc pojechałem go ponad 90 minut do weterynarza tylko po to, aby stwierdzić, że guzki były tylko sutkami”.
  17. „Pewnego dnia w pracy dostałem telefon od mojego męża, mówiąc, że ścigał naszego psa Sissy z weterynarzem, ponieważ znalazł ją w lodówce przedawniającej resztki chińskiego jedzenia. Skoczyła do lodówki bez zauważania i po prostu poszła na To weterynarz musiał zapłacić za żołądek, ponieważ 3-4-kilogramowe jedzenie dla psa o wadze 7 funtów nie jest bardzo bezpieczne. Nie wydaje mi się, że w ogóle tego żałowała.
  18. „Musieliśmy zabrać mojego kota, Geoffreya do weterynarza, nie dlatego, że było coś złego, ale dlatego, że jego bliźniaczka siostra Zadie musiała jechać do weterynarza, a ona odmówiła pójścia bez niego. Za każdym razem, gdy Zadie poszedł do weterynarza, Geoffrey przyszedłby po moralny poparcie. Chodziłby po weterynie z nią i poznał nowych ludzi „.
  19. „Mój kot był pocił się jak szalony i nie mógł się ruszać, zabraliśmy go do weterynarza, który ścisnął brzuch i wydostało się pierdół. Okazuje się, że wcześniej jadł ser i nie wytrzymał laktozy„.
  20. Kiedy mój pies Lamar zjadł całe moje pigułki antykoncepcyjne przez całe miesiącu, na szczęście był dobrze, ale hormony sprawiły, że był naprawdę zdenerwowany przez około tydzień. Myślałem, że moje wahania nastroju są złe, ale nie tak źle jak szczeniak podskoczył na hormony! „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top