acalantis.pl
Charakterystyka psów pomorskich

Charakterystyka psów pomorskich

Pomorzańskie psy są tym, czego szukasz, jeśli chcesz małego psa okrążającego jako zwierzaka. Ogólnie rzecz biorąc, ta rasa psa ma jasną osobowość i łatwo się z nią dogadać. Mogą jednak być temperament, dowodzący i wychodzący. Dlatego zniechęca się do tego, aby mieć je z małymi dziećmi w domu. Mogą się zatkać, gdy są drażnieni. Z drugiej strony, Poms są kochani, łagodni i lojalni. Pomorskie psy są idealne dla miłośników zwierząt, którzy mieszkają w małym domu lub mieszkaniu. Ale mogą one również dobrze się adaptować w szerszym zakresie.

Ta rasa jest idealna dla psów, którzy mają małe podwórko. Działalność na świeżym powietrzu jest w porządku dla Pomsa. Mogą być psami okrążonymi, ale nie wahaj się, aby im dobrze się bawić. Pomorzańskie psy mogą wytrzymać długie spacery, ponieważ należą do aktywnej rasy. Łatwo jest im nauczyć ich sztuczek tak długo, jak długo jesteś cierpliwy i zdecydowany. Pielęgnacja psów pomorskich wymaga dużo czasu i uwagi. Ich wymagania pielęgnacyjne są dość skomplikowane, ponieważ mają dwie warstwy futerka, które wymagają specjalnego pielęgnacji. Pomki mają krótki, puszysty podkład i prostą warstwę nawierzchniową.

Powłoka powinna być szczotkowana co najmniej raz w tygodniu, ale nie jest zbyt często, ponieważ może być szkodliwa. Ponadto, pomorskie psy potrzebują dobrej opieki dentystycznej, ponieważ są podatne na straty. Dlatego zaleca się, aby Poms spożywał suche pożywienie, aby utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Inną odmienną cechą firmy Poms jest to, że dają one wysoką wartość do ich osobistych właściwości, takich jak jedzenie, zabawki czy łóżka. Nie chcą, aby ich właściwości dzielone były z innymi psami lub zwierzętami. Pomimo tego dużego poczucia własności Pomerania nie są kłótliwymi psami.

Zaleca się przeszkolenie psów pomorskich tak szybko, jak to możliwe. W szczególności, mogą szczekać niezmiernie, jeśli ich szczekanie nie jest kontrolowane. Są głupkowymi psami i mogą stać się haniebnymi, jeśli nie są odpowiednio wyszkoleni i dyscyplinowani. Poprzez przeszkolenie ich możesz określić zasady, które mają podążać. Twój Pomorski pokaże swoją miłość i uznanie dla Ciebie po dobrze wyszkolonych. Pamiętaj, że nie będą się dobrze nauczyć dyscypliny, jeśli nie zostaną przeszkoleni. Pomysy są dość trudne do zerwania, ale jeśli będziesz im towarzyszyć, będą wreszcie nauczyć się odpowiedniego treningu na potty.

Ta rasa psa jest wyjątkowo niezależna i nie trzymają się swoich właścicieli. Ważne jest jednak, aby właściciel był zdecydowany, kiedy dyscyplina lub zajmuje się pomorskiemem. W przeciwnym razie jego pies nie będzie słuchał lub nie przestrzegał swoich poleceń. Jeśli nie jest właściwie zawarte, Poms może być bardzo wymagający. Pieski pomorski są idealne dla osób chcących dbać o małe psy. Poms uważany jest za serdeczny zwierzak, który może łatwo przystosować się do Twoich gospodarstw domowych. Poms to doskonałe małe psy. Mogą wyglądać jak lisy, ale są kochankami. Jeśli myślisz o posiadaniu psa, po prostu upewnij się, że zapoznałeś się z wszystkimi informacjami o rasie psów.

Pomoże to wiedzieć, czego oczekują od wybranej rasy.

Back to Top